RETINOL Ampule proti vráskám s retinolem

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 559 Kč
Ušetříte 223 Kč (–40 %)
Měrná cena 336 Kč / 20 ml
336 Kč
Kód produktu 291
Kategorie Výrobky
Položka byla vyprodána...
 

Ampule proti vráskám Retinolu obsahují směs Retinolu a vitamínu A - Palmitatu, které jsou běžně známé jako účinné látky při zmírňování jevu stárnutí. Kombinovaný účinek těchto dvou přísad vede k omlazení epidermis zevnitř do vnějšku, zlepšení vrásek a zanechává pokožku hladkou, jednotnou, s mladistvým vzhledem.

Balení obsahuje 10 ampulek x 2 ml

Dermatologicky testováno.

Akce: Péče o obličej, Proti vráskám

Věk: 25+ 30+ 35+ 45+ 55 +

Typ pokožky: Všechny typy pokožky

Použití: Týdenní péče

Účinné látky: Retinol je zabudován do mikrofluidizovaného molekulárního filmu, který ho stabilizuje proti oxidaci a zlepšuje absorpci kůže.

Vitamin A - Palmitat je účinný antioxidant při neutralizaci nežádoucích účinků radikálních reakcí.

Návod k použití: Může být používán 2-3krát týdně, na čistou pokožku, samostatně nebo v kombinaci s jinými výrobky pro každodenní údržbu (krémy na denní péči), nejlépe večer. Doporučuje se nepoužívat společně s jinými přípravky s vitaminem A nebo jinými retinoidy. Během léčby retinolem by nemělo být pleť vystavena ultrafialovým paprskům. Ve slunečném období použijte krém na obličej se středním nebo vysokým ochranným faktorem. Nedoporučuje se těhotným ženám nebo kojícím matkám.

Vypusťte veškeré sérum až na dno ampulky a poté umístěte ampuli hrdlem nahoru Z důvodu ochrany rukou zabalte ampulku do ubrousku, než ulomíte hrdlo. Nalijte obsah ampule do dlaně a naneste pomocí lehké masáže na čerstvě vyčištěnou tvář. Obsah ampule je pouze pro jednu aplikaci! Chcete-li rozbít ampuli ochranným víčkem, přečtěte si pokyny v letáku uvnitř krabičky.

Vyhnout se očnímu kontaktu! Pouze pro vnější použití!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: