OŠETŘENÍ STIMULAČNÍM ULTRAZVUKEM

Ultrazvukové vlnění výrazně stimuluje látkovou výměnu a buněčné procesy a zároveň umožňuje hloubkové zapracování aktivních látek, k jejímž vstřebávání dochází až v dalších 30 minutách po použití stimulačního ultrazvuku. Propustnost se zvýší o více než 200%. Jedná se o jeden z nejúčinnějších přístrojů v estetické péči. 

 

Opakovaný tah a tlak ultrazvukových vln působí jako jemná masáž rozpínající prostor, ve kterém se buňka nachází. Také způsobuje pohyb cytoplazmy, vibraci buněčného jádra, rotaci mitochondrie, stimuluje a rozpíná buněčnou membránu. Stimulační ultrazvuk celkově zlepšuje krevní a lymfatický oběh, průchodnost mezi buňkami a nastartovává metabolismus a regeneraci buněk.

Ultrazvukové vlnění stimuluje látkovou výměnu a buněčné procesy. Díky tomu zrychluje hojení akné, redukuje drobné vrásky, snižuje nadprodukci melaninu a tím omezuje tvorbu pigmentových skvrn a zpevňuje cévní stěnu, čímž výrazně omezuje tvorbu rozšířených žilek.

Díky intenzivní penetraci dochází k intenzivnímu zapracování aktivních látek (hyaluronu, kolagenu a peptidů). Ultrazvukové ošetření lze aplikovat i pro velmi citlivou pleť i pleť s kuperozou.

 3 účinky ultrazvukového působení:

  • Mechanické účinky – ovlivňují kromě jiného průchodnost buněčných membrán, zvyšují průnik tkání a podpoří a zlepší elasticitu kůže
  • Termické (tepelné) působení – dochází k vývinu tepla, které zlepšuje prokrvení v oblasti ošetřených ultrazvukem, podporuje látkou výměnu a činnosti lymfatického systému
  • Chemické působení – ultrazvuk optimalizuje chemické procesy v buňce, urychluje reakce a okysličení v pokožce – dochází k ovlivnění výměny kolagenu ( starý za nový)

Samostatné ošetření obličeje stimulačním ultrazvukem

  • Odlíčení
  • Tonizace pokožky
  • Ošetření stimulačním ultrazvukem pomocí 2 speciálních hlavic, která umožňuje přenos ultrazvukového vlnění do kůže
  • Aplikace kolagenu a kyseliny hyaluronové

Délka ošetření je 40 min: 690,- Kč

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem