MIKROJEHLIČKOVÁNÍ -MICRONEEDLING

Koncept mikrojehličkování je založen na samoobnovovací schopnosti pokožky. Pomocí ručního elektrického přístroje s vysokou rotací pronikají mikrojehličky kolmo do pokožky a vytváří mikrotraumata, která stimulují tvorbu kolagenu a elastinu. Nový kolagen redukuje hloubku vrásky, zvyšuje pružnost kůže, zlepšuje vzhled jizev a jiných defektů pleti. Výsledkem je jemnější, hladší, pevnější a mladší pokožka.

Kromě aktivace kolagenu vytváří mikrovpichy tenoulinké kanálky, kterými může být jakákoliv substance - aplikovaná na povrch kůže - absorbována mnohem rychleji a efektivněji. ( pozor: nejedná se o mezoterapii – vpravování cizorodých látek!!!!!!). 

Vnitřní proces obnovy kůže probíhá další čtyři až šest měsíců, během nichž v dermis pokračuje tvorba nového kolagenu a pokožka je stále hladší a pružnější.

  • Zpomaluje proces stárnutí pokožky obličeje, krku a dekoltu 
  • Stimuluje obnovení vlastní tvorby kolagenu v pleti 
  • Zpevňuje kontury obličeje
  • Redukuje rozšířené póry, jizvičky a červené žilky
  • Pomáhá do hloubky vyživovat pleť
  • Sjednocuje barevný tón pleti, mírní projevy hyperpigmentace
  • Lze aplikovat v každém věku na všechny typy pleti

 

Doporučení pro domácí péči po ošetření

Po mikrojehličkování vypadá pokožka jako po slunění (spálení na sluníčku). Tento efekt vymizí v průběhu 24-72 hodin. Doporučuji používat Panthenol hydratační emulzi.

Make up doporučuji používat až po úplném zhojení pokožky, nejdříve po 72 hodinách. Předčasné použití make-upu by mohlo zvýšit  riziko vzniku hyperpigmentací. Po dobu 14 dní po zákroku není možno se slunit. Během 24 hodin po ošetření se nedoporučuje návštěva sauny a bazénu.

 CENÍK MIRKOJEHLIČKOVÁNÍ 

Oční okolí  ..................................... 1 000 Kč
Obličej  .......................................... 1 650 Kč
Obličej + Krk  ................................ 1 800 Kč
Obličj + Krk + Dekolt  ..................  2 000 Kč 

Při zaplacení doporučené kůry 15% sleva =balíček 3-5 ošetření .

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem