OZONIZÉR (VYSOKÁ FREKVENCE) + PLAZMA + ELEKTROPORACE

Unikátní kombinace nejvýkonnějších penetračních a stimulačních technik poskytuje intenzivní ošetření. Aktivním působením skladby neonu a argonu dochází k účinnosti vyšší o 250 % než během klasického kosmetického ošetření. Přístroj je kombinací ozonizéru, plazmy a elektroporace. Díky této unikátní kombinaci několika technologií má výrazné efekty na pleti, zejména pro desinfekci pleti,

penetraci aktivních látek a liftingZajišťuje stabilizaci, zklidnění a posílení pleti. Princip využití je založen na vysokonapěťovém vysokofrekvenčním výboji, který je kombinován se střídavým proudem.

Přístroj je kombinací ozonizéru, plazmy a elektroporace. Díky této unikátní kombinaci několika technologií má výrazné efekty na pleti, zejména pro desinfekci pleti, penetraci aktivních látek a liftingZajišťuje stabilizaci, zklidnění a posílení pleti. Princip využití je založen na vysokonapěťovém vysokofrekvenčním výboji, který je kombinován se střídavým proudem.

1. Používá se k přímé i nepřímé ELEKTROPORACI - k hloubkovému zapracování aktivních látek. ELEKTROPORACE je metoda, při které díky intenzivním elektrickým pulsům dochází k dočasnému otevření mezibuněčného prostoru. Póry v membráně buněk nám tak umožní zapracovat koktejl vysoce účinných látek do hlubší vrstvy pokožky. Následkem toho dochází ke zpevnění a vyživení pleti.

2. OZONIZÉR (Vysoká frekvence) produkuje vysokovibrační vlnění, které se dostává do pleti skleněným (elektroporačním) nástavcem. Uvnitř nástavce se nachází 2 plyny neon a argon. Vysokovibrační vlnění se transformuje v teplo a produkuje ozon, který má výrazné sterilizační a dezinfekční účinky.

3. PLAZMOVÉ toky blahodárně působí na pokožku těla i obličeje. Navrací kůži její kompaktnost, vyrovnávají její pružnost, úspěšně podporují mikrocirkulaci, zabezpečují vhodné okysličení, stimulují a zlepšují elasticitu kůže a odplavení škodlivých látek. Plazma je vhodnou volbou pro boj s vráskami, akné a problematickou pletí.Úspěšně se aplikuje na problémy s mastnou pletí, pro zlepšení hydratace pleti a na zmírnění mimických a hlubokých vrásek. Plazma aktivuje reparativní proces tkáně, napomáhá při odstranění strií, celulitidy a tonizaci tkáně.

 

Samostatné ošetření obličeje Ozonizér-Plazma-Elektroporace

  • Odlíčení
  • Tonizace pokožky
  • Ošetření vysokou frekvencí, která umožňuje přenos pulzů do kůže
  • Aplikace kolagenu a kyseliny hyaluronové

Délka ošetření je 40 min: 690,- Kč

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem