KOSMETICKÁ RADIOFREKVENCE

Vzniklá radiofrekvenční energie prostupuje rovnoměrně a bezpečně ošetřovanou oblastí z vnitřku směrem na povrch. Při ošetření dochází k zahřívání tkáně na 38-40 stupňů (cítíte se u toho jako při masáži horkými lávovými kameni – máte příjemný pocit tepla v kůži), otevírání pórů, rozproudění lymfy a tím k vyhlazení jemných vrásek, zlepšení pružnosti pokožky a vytažení kontur obličeje. Zvyšuje se koncentrace kolagenu a zlepšuje textura kůže a dochází k redukci projevů stárnutí.

Metoda využívá radiofrekvenční vlny, což je vlastně v podstatě tepelná energie určená pro remodelaci tkání a výrobu elastinu a nového kalogenu. 

Zpevňuje kůži - radiofrekvenčním ošetřením se stimulují usazené měkké tkáně pod kůží, což usnadňuje hojení prostřednictvím vzniku nových kolagenových tkání, které reagují na RF vlny. Při aplikaci radiofrekvenční léčby na obličej se dají odstranit typické znaky stárnutí – vrásky, linie a podobně.

Zmenšuje nebo odstraňuje celulitidu - radiofrekvence selektivně zahřívá buňky,  čímž se zvyšuje funkce metabolismu a dochází k smršťování. Ošetření je bezbolestné. Během ošetření doporučujeme dodržovat zvýšený pitný režim, který zlepšuje odplavení a odbourávání destruované tkáně. Mezi hlavní indikace při ošetření pokožky těla patří celulitida, lokálně nahromaděný tuk, strie, jizvy, ochablá kůže, uvolněné svalstvo. Pro dlouhotrvající efekt je nutné podstoupit sérii ošetření, v závislosti ošetřované partie.

Samostatné ošetření obličeje radiofrekvencí

  • Odlíčení
  • Tonizace pokožky
  • Radiofrekvenční ošetření pomocí speciální hlavice, která umožňuje přenos radiofrekvenční energie do kůže
  • Aplikace kolagenu a kyseliny hyaluronové

Délka ošetření je 40 min: 690,- Kč

  • Nedoporučuje se používat během těhotenství nebo kojení. Nedoporučuje se používat v citlivých oblastech, na poškozenou, zarudlou pleť, pleť s kuperozou, zánětem, alergiemi nebo jinými kožními chorobami

 

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem