EQUILIBRIUM Anti - Akné ampule

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Měrná cena 1 169 Kč / 40 ml
1 169 Kč
Kód produktu 1262
Kategorie Gerovital Equilibrium - pro profesionály
Položka byla vyprodána...
 

Gerovital H3 Prof. Dr. A. Aslan Equilibrium - Anti-Acne ampule obsahují spojení aktivních látek s doplňkovou akcí pro lepší účinnost boje proti akné.

Balení obsahuje 20 ampulí po 2 ml. 

Dermatologicky testováno

Akce: Péče o obličej, Ošetření proti akné

Věk: 30+ 35+ 45+ 55 +

Typ pokožky: Akné

Účinné látky: Kyselina salicylová v kompozici je klíčovou složkou s vynikajícím bakteriostatickým účinkem, který pomáhá odblokovat a účinně vypouštět póry.

Spojení s Bodyfensinul®, tripeptidem, který posiluje přirozený obranný systém pokožky, pomáhá udržovat komplexní rovnováhu charakterizující zdravou pokožku.

Ac.Net ™ je komplex kyseliny oleanolové - který reguluje sekreci mazu a NDGA - s antiseptickým a bakteriostatickým účinkem. Účinnost Ac.Net ™ je podporována četnými studiemi in vitro a in vivo a také získaným patentem vynálezu.

Glycyrrhizinát draselný je látka se známými zklidňujícími účinky, která se používá jako referenční látka při hodnocení protizánětlivých vlastností jiných kosmetických složek.

Návod k použití:  Ampulky se aplikují pod masku týkající se ošetření nebo po jeho dokončení, před přidáním konečného krému. Pro dosažení lepších efektů doporučujeme pokračovat v léčbě doma, s aplikacemi nejméně dvakrát týdně, přesně na postižené oblasti.

Chcete-li chránit ruce, před otevřením zabalte ampulku do ubrousku.

Vyvarujte se kontaktu s očima! POUZE K ZEVNÍMU POUŽITÍ!

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PG Avatar autora | 22.5.2023
Dceři jsme dělaly kůru týdenní a obrovské zlepšení, vždy večer na vyčištěnou pleť